Log In

Uitslag 2e onderlinge

Hier kunnen we heel kort over zijn…

Zeer matig!!

2e onderlinge 2017

PlaatsNaamSteknrGewichtAantalGPAPTotaal
Totaal1037
1Oosterholt, F5463519112
2Oosterholt, D3446311224
3Frazer, K501734347
4Heuberg,P301055437
5Bongers, S32754549
6Sohilat, S282836612
7Hooijman, H48009918
7Aalders, L52009918
8Punte, C0012.512.525
8Ditters, R0012.512.525
8Wenting, L0012.512.525

Klik hier om de tussenstand te bekijken.

Geef een reactie

Abonneer op onze nieuwsbrief!

Log In or Create an account