Log In

2e onderlinge 2018

Date:
2018-05-20 08:00
Rank Participant VaknummerGewichtAantalWedstrijdpuntenUitslag
1Frans Oosterholt483781521
2Lex Wenting46311942
3Cas Punte50281953
4Peter Heuberg30120994
5Herman Hooijman521928105
6Ron Ditters32939106
7Dinja Oosterholt281278127
8Karel Frazer341606138
9Sammy Sohilait44672189

Abonneer op onze nieuwsbrief!

Log In or Create an account